"Інспектор Фреймут" перевірить українські дитячі садочки

"Інспектор Фреймут" перевірить українські дитячі садочки

29 квітня о 22:00 на телеканалі "1+1" дивіться п'ятий випуск реаліті-шоу "Інспектор Фреймут", присвячений українським дитячим садочкам.

Поділитися:

29 квітня о 22:00 на телеканалі "1+1" дивіться п'ятий випуск реаліті-шоу "Інспектор Фреймут", присвячений українським дитячим садочкам.

Команда проекту "Інспектор Фреймут" постійно отримує від глядачів велику кількість прохань перевірити дитячі садочки, до яких ходить їх малеча. Батьки скаржаться на неякісну їжу, якою труяться діти, антисанітарні умови та корупцію.

Ведуча проекту Ольга Фреймут не могла залишатись байдужою до такої проблеми, тому у п'ятому випуску вона перевірить дитячі садочки у різних куточках України – київський дитячий садок Діамант", одеський приватний дитячий клуб "Жирафенятко", львівський садок №171, де вчаться дітки зі схильністю до туберкульозу, та дитсадок "Крепыш" у прифронтовому місті Артемівськ.

В одній з дитячих установ команда проекту зіткнеться з агресивною поведінкою завідуючої, яка намагатиметься застосувати фізичну силу, щоб зупинити "інспекцію". У другому – ведуча буде шокована тим, що будівля садка знаходиться у підвалі, вікна – на одному рівні з землею, а пожежний вихід заблоковано.

У Львові Ольга Фреймут запросить з собою на "інспекцію" представника мерії. Професійно оцінити роботу їдалень в українських дитячих закладах освіти ведучій допоможе гастроентеролог Олена Коноваленко, а юрист Назар Танасишин розповість батькам, які у них є права, та що вони можуть вимагати від адміністрації садочка.

Нагадаємо, поділитися своєю проблемою з командою "Інспектора Фреймут" можна, написавши на електронну адресу inspector@1plus1.tv.

Дивіться п'ятий випуск програми "Інспектор Фреймут" в ефірі телеканалу "1+1" 29 квітня о 22:00.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю