"Інспектор Фреймут" влаштував шокуючий експеримент у фаст-фуді

"Інспектор Фреймут" влаштував шокуючий експеримент у фаст-фуді

Шостий епізод реаліті-шоу "Інспектор Фреймут", який глядачі побачать в ефірі телеканалу "1+1" 6 травня о 22:00, присвячений українським ресторанам. 

Поділитися:

Шостий епізод реаліті-шоу "Інспектор Фреймут", який глядачі побачать в ефірі телеканалу "1+1" 6 травня о 22:00, присвячений українським ресторанам.

Проект повернувся до цієї теми для того, щоб показати заклади з особливою історією. У програмі глядачі побачать ресторани, які відкрилися у 2014 році, або втратили популярність у цей непростий для країни період.

Ретельній "інспекції" піддасться колись популярна мережа "Кофе Хаус". Незважаючи на те, що у кафе подають супи, салати та кондитерські вироби, кухні у закладі немає. Але команда "Інспектора Фреймут" знайшла місце, де у виготовляють торти та тістечка для цього кафе. Також Ольга Фреймут відвідає київський ресторан "Любимый дядя", який відкрився у 2014 році та за короткий період стрімко став популярним. Перевірити якість страв ведучій допоможе шеф-кухар із Мюнхену Юрген Смаглик.

"Інспектор Фреймут" у цьому епізоді покаже історію рестораторі із Луганська, який через воєнні дії втратив бізнес із 15 ресторанів у рідному місті. "3B Cafe" він відкрив у столиці завдячуючи небайдужим людям, які допомогли з устаткуванням та посудом. Уперше за сезон Ольга Фреймут не змогла з першого разу зробити висновки та повернулась з повторною "інспекцією", надавши кафе шанс виправити свої недоліки. Чим закінчиться перевірка "3B Cafe", коли знімальна група повернеться у ресторан?

Найяскравішим моментом шостого епізоду стане "інспекція" мережі фаст-фуд "KFC" та експеримент, який проведе команда проекту разом із добровольцем, журналістом Дмитром. Він буде протягом двох тижнів три рази на день харчуватись у цій мережі. Незалежна клініка на початку та у кінці експерименту візьме аналізи у хлопця та зробить висновки про його стан здоров'я.

Що покажуть результати аналізів, та чи зможе доброволець довести експеримент до кінця, дивіться у шостому випуску програми "Інспектор Фреймут" в ефірі телеканалу "1+1" 6 травня о 22:00.