Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

"Інспектор Фреймут" зустріне ще одного інспектора

"Інспектор Фреймут" зустріне ще одного інспектора
Сьогодні найчесніший інспектор України Ольга Фреймут завітає до Дніпропетровська. 

 Сьогодні найчесніший інспектор України Ольга Фреймут завітає до Дніпропетровська. "Інспектор Фреймут" є народним проектом і перевіряє найпопулярніші заклади України та світу. Тому під пильну увагу білявки потрапить завжди переповнена їдальня МНС, знаменитий гриль-бар "Мелроуз", культове місце Дніпропетровська – кафе "Миші Бляхера" та один з найдорожчих ресторанів міста - "Cost".

В одному із закладів міста Ольга Фреймут випадково зустрінеться ще з одним інспектором. Ведуча швидко знайде спільну мову із колегою і разом з ним протестує бізнес-ланч просто на багажнику автівки.

У рубриці "Закордонна перевірка" Фреймут проінспектує сімейний ресторан у Трієсті (Італія). Власник ресторану – 80-річний дідусь тримає на собі увесь бізнес і контролює кожну страву, яку подають гостям. Заклад був заснований у 1865 році і тут задіяна ціла династія вишколених родичів – онука, наприклад,  працює офіціанткою.

Чи потрапить Ольга на кухню до 150-річного ресторану, у якому закладі через перевірку голодною залишилась ціла команда з регбі, де саме Ольга зустріне ще одного інспектора, та чому ведуча потрапила під фонтан з коштовного шампанського - дивіться вже цієї середи 24 вересня о 22:30 на "1+1".

2014-09-24