Ірина Білик замилувала знімками трирічного сина
«Серцеїд вже виявиляє свої таланти», — написала співачка у підписі до фото.
На початку зими, 8 грудня, молодшому сину співачки Ірини Білик виповнилося три роки. Днями зірка опублікувала у своєму Instagram нові фото Табріза, на яких помітно, як підріс її хлопчик.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Білик із маленьким сином і чоловіком відвідала світський захід (фото)
«Казанова, Мачо і Франт. Ух, дівчатка, стережіться, наш серцеїд вже виявиляє свої таланти. Від кого ж передалися ці таланти, від Аслана (чоловік Ірини Білик. — Ред.) чи від мене? Як ви думаєте?» – запитала прихильників Ірина.
«Прикольний синочок. Просто красунчик», «Схожий на тата», «Ой, не врятуватись», «Лапуля», — відповідають співачці її підписники.
Новини по темі
Розплакалась через Бекхема: Влада Зінченко не стримала емоцій через зворушливий сюрприз від чоловіка на своє 30-річчя
«До мурах»: у Мережі став вірусним виступ хору Верьовки, який потужно виконав хіти Imagine Dragons, Maneskin і Стінга
«Відсутність нещастя – це вже щастя!»: 10 потужних цитат Кузьми Скрябіна про життя, війну та любов
«Гімн усіх закоханих»: у Мережі відреагували на зворушливий кліп спільного хіта Jerry Heil та YARMAK