UNIVERSAL MUSIC представляє альбом переможця шоу "Голос країни" Івана Ганзера.

Перший в житті Івана альбом складається із найважливіших для нього пісень: від пісні, що принесла йому перемогу, "Не плач, тато!" до авторських робіт самого артиста - "Я не могу тебя терять" і "Я буду з тобою".

Більшу частину альбому склали улюблені пісні Вані - благо, більшість з них він зміг показати телевізійній публіці під час шоу. Це "Не тревожь мне душу, скрипка" Костянтина Меладзе, "Сам собі країна" Кузьми Скрябіна і багато інших.

Робота над альбомом велася протягом року на студії Євгена Ступки Troy Zvukozapys. У запису брали участь багато українських музикантів, а пісня "Чому я не сокіл" записана спільно з всесвітньо відомим бандуристом, народним артистом України, Романом Гриньківом.

Вже на початку грудня альбом Івана Ганзера "Я не могу тебя терять" з'явиться на прилавках музичних магазинів.

Дмитро Коннов (Universal Music Group): Для нашої компанії дебютний альбом Івана - перший досвід роботи з українськими виконавцями. За час роботи над ним ми почали співпрацювати і з Наталкою Гордієнко, а також готуємо альбом Паші Табакова. Але Іван для нас - справжній дебют. Ми дуже сподіваємося, що пісні і самого Вані, і класика української музичної сцени в його виконанні, і кращі російські і світові хіти сподобаються слухачам не менше, ніж трек "Я не могу тебя терять", продажі якого вже перевищили півтора мільйона легальних завантажень.

Іван Ганзера: Ще в дитинстві, після одного з моїх чергових проступків, мама сказала мені такі слова: "Синку, як би важко тобі не було, потрібно завжди знаходити в собі сили говорити правду, чого б тобі це не коштувало, ніколи не здаватися, довіряти своєму серцю і вірити в Бога". Повинен зізнатися, що під час роботи над диском, ці слова не раз спливали в моїй голові.

Скажу чесно, запис у студії мені давався не дуже легко, тому що це, в принципі, перший мій досвід роботи в професійній студії. Та й сам я людина дуже самокритична, для мене важливо все до дрібниць. Як буде виглядати композиція уже в готовому вигляді? Або партія якого-небуть інструмента окремо?

Під час запису вокалу ми з Євгеном Ступкою домовилися, що будемо писати всі пісні цілісно без усяких студійних хитрощів, щоб не порушувати мій енергетичний посил і слухач відчував, ніби він знаходитися на живому концерті. Одного разу в гонитві за вдалим дублем для пісні "Не тревожь мне душу, скрипка" наш звукоінженер Сергій Добровольський давав мені в навушники звук оплесків. А Євген зі студійної рубки кричав: "А зараз для вас виступає "Голос країни" Ваня Ганзера". З боку, звичайно, це виглядає смішно, але цей трюк реально працював. І цьому є пояснення. Просто я звик співати для людей, маленький, великий зал, не важливо. Для мене важлива атмосфера і адреналін, який ти отримуєш під час живих виступів. На жаль, в студії таку атмосферу створити неможливо. Мені довелося вчитися співати без людей, що знаходяться в залі. Без того енергетичного обміну, між мною та глядачами. І зараз, коли наша праця потрапить на суд публіки, я дуже переживаю, щоб усе вдалося.