Катя Осадча зізналася, що насамперед цінує в чоловіках
![Катя Осадча зізналася, що насамперед цінує в чоловіках Катя Осадча зізналася, що насамперед цінує в чоловіках](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Напередодні десятиріччя "Світського життя" Катя Осадча підбила підсумки не тільки творчого, а й особистого життя.
Напередодні десятиріччя "Світського життя" Катя Осадча підбила підсумки не тільки творчого, а й особистого життя. Зокрема зізналася viva.ua, що за цей час у неї було тільки два серйозних романи і жодних мрій щодо другого заміжжя.
"У мене була мета - виростити сина і побудувати успішну кар'єру. Це мої пріоритети за останні 10 років. Стосунки ж із чоловіками для мене були не настільки важливими. Вони себе вичерпують, якщо не мають продовження у чомусь, а це не наступало з багатьох причин", - пояснила Катя. А також зізналася: аби привернути її увагу, чоловік повинен бути розумним, чесним, уважним і добрим. Не менш важливим Осадча називає уміння зачепити цікавою бесідою.
"Усі ці якості не побачиш під час першого знайомства. Тому спочатку, звичайно, повинна виникнути хімія, яка або є, або її немає. У мене немає такого, щоб я побачила чоловіка і закохалася в нього з першого погляду. Хоча Олександр Пономарьов, наприклад, нам розповів, що закохується з першого погляду досі", - сказала Катя.
Нагадаємо, Олександр Пономарьов просив руки Каті Осадчої.