Катя Осадча розвеселила прихильників неочікуваним образом (ФОТО)
![Катя Осадча розвеселила прихильників неочікуваним образом (ФОТО) Катя Осадча розвеселила прихильників неочікуваним образом (ФОТО)](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
У ведучої "Світського життя" з'явилася борода.
У ведучої "Світського життя" з'явилася борода!
Катя Осадча приєдналася до святкування українського свята Маланки, який за традицією відзначали вчора. Народні театральні вистави у цей день особливо яскраві. Чоловіки переодягаються у жінок, жінки – у чоловіків.
Читайте також: Юрій Горбунов та Катерина Осадча зізналися, що вони разом
Ось і ведуча "Світського життя" потішила своїх прихильників фото із бородою.
Нагадуємо, що 13 січня, у Щедрий вечір, згідно з українськими традиціям "водять Маланку" і щедрують, а 14 січня, вранці, шанують Святого Василя та посівають до опівдня.