Київстар ТБ анонсувала прем'єру оскароносного фільму «20 днів у Маріуполі» на платформі

Фільм «20 днів у Маріуполі» покажуть на платформі Київстар ТБ

Стрічка Мстислава Чернова про російську облогу Маріуполя під час повномасштабного вторгнення, що нещодавно отримала «Оскара» як найкращий повнометражний документальний фільм, незабаром з'явиться на платформі кіно та телебачення Київстар ТБ.

Поділитися:

«20 днів у Маріуполі» — перший фільм в історії України, який отримав найпрестижнішу кінонагороду — «Оскар». Під час своєї промови Мстислав Чернов зауважив, що, напевно, буде першим режисером, який ніколи не хотів би робити цей фільм.

«Я хотів би мати змогу обміняти це на те (цю нагороду - ред.), щоб росія ніколи не нападала на Україну, ніколи не окуповувала наші міста. Я віддав би все це визнання за те, щоб росіяни не вбивали десятки тисяч моїх співгромадян з України. Я б віддав це, щоб вони звільнили всіх заручників, солдатів, які захищали нашу землю, цивільних, які в їхніх тюрмах», — наголосив Мстислав Чернов. 

Над документальним проєктом також працювали фотограф Євген Малолєтка та продюсерка Василиса Степаненко. Саме вони у лютому-березні 2022 року опинилися в блокадному Маріуполі та стали останніми журналістами, хто висвітлював усі події в місті в той час. Згодом за це всі вони стали лауреатами Пулітцерівської премії в 2023 році. Фільм був створений 2023 року у співпраці Associated Press та Frontline. 

На платформі кіно та телебачення Київстар ТБ стрічка з'явиться 21 березня.

Разом із «20 днів у Маріуполі» за «Оскар» в номінації «Найкращий повнометражний документальний фільм» змагалися стрічки «Бобі Вайн: Народний президент», «Вічна пам'ять», «Убити тигра» та «Чотири доньки».

Документальну стрічку «20 днів у Маріуполі» на Київстар ТБ глядачі зможуть переглянути одночасно на 5 пристроях: смартфоні, планшеті, ноутбуці, SMART-TV та приставці. 

До слова, з 11 по 31 березня підписку на Київстар ТБ можна придбати зі знижками. Пакет «Сімейний» на 3 місяці буде доступний зі знижкою 34%, а річний — зі знижкою 41%. Знижка на пакет «Преміум HD» на 3 місяці становитиме 46%, а на річний — 56%. Оплатити карткою можна відразу в додатку Київстар ТБ.

Київстар ТБ — спільний проєкт 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа кіно та телебачення, що надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Платформа нараховує понад 400 телеканалів і VOD-бібліотеку із 20 тис. фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу. Дізнавайтеся більше про новинки на платформі в телеграм-каналі «Кіно для ТБ».

Новини по темі