Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

"Кохання у великому місті": актори мерзли в пустелі Невади і вчилися кататися на конях!

1+1
На зйомках мерзла вся знімальна група, особливо красуні-акторки, які в кадрі були в літньому вбранні.

Частина серіалу "Кохання у великому місті", який із понеділка по четвер о 21:00 йде на каналі "1+1", знімали в Лас-Веґасі. І, незважаючи на те, що Лас-Веґас - не найхолодніше місто, акторам під час зйомок довелося неабияк померзнути.

Частина американських зйомок проходила в пустелі Невади, і за сюжетом у кадрі було літо. Вдень було справді тепло. Сонечко пригрівало, і температура сягала +23°C. Але знімали не тільки вдень. Уночі й рано вранці в Неваді була температура -3°C і нижча! У пустелі мерзла вся знімальна група, особливо красуні-акторки, які в кадрі були в літньому вбранні. Їм доводилося, зіщулившись від холоду, вдавати, нібито вони знемагають від спеки.

"У паузах між дублями акторів закутували в теплі куртки, - розповідає режисер серіалу Марюс Вайсберг. - Нас виручали прилади, які я вперше побачив на цих зйомках, - хітери (від англ. слова "heat" - "спека"). Це мобільні обігрівачі, які дуже швидко нагрівають повітря. Певно, якби не вони, наші актори були б сині, як герої "Аватару".

До речі, для фільму акторам довелося попрактикуватися і у верховій їзді. Простіше за всіх було Володимиру Зеленському - він, працюючи над комедією "Ржевський проти Наполеона", вже звик бути в сідлі. А  іншим акторам довелося швидко вчитися триматися на конях, як справжні ковбої.

Дивіться серіал "Кохання у великому місті" з понеділка по четвер о 21:00 на каналі "1+1"!

 

2014-04-09
Новини
Новини