Команда Святослава Вакарчука майстерно завершила перші живі ефіри
![Команда Святослава Вакарчука майстерно завершила перші живі ефіри Команда Святослава Вакарчука майстерно завершила перші живі ефіри](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Команда Святослава Вакарчука майстерно завершила перші живі ефіри
І першим на сцену вийшов Ігор Грохоцький. Він обрав пісню Elton John – Can you feel the love. За ним вже національного колориту у шоу вніс Василь Міщенко, виконавши пісню "Дивлюсь я на небо…" Леонардо Ободеяке обрав надсучасний хіт: "Young and beautiful" Lana del Ray, проте виконав його по-своєму. А єдина дівчина в команді Вакарчука – Дарина Кирилко виступила "на десерт", останньою. Вона заспівала пісню тренера "Голос. Діти" Тіни Кароль – Ноченька.
Глядачі подарували можливість боротися за звання "Голосу країни" Василю Міщенку. А Ігорю Грохоцькому – тренер Святослав Вакарчук.