Красень-культурист із Івано-Франківська полонив серця глядачок "Вгадай Ящик"
![Красень-культурист із Івано-Франківська полонив серця глядачок "Вгадай Ящик" Красень-культурист із Івано-Франківська полонив серця глядачок "Вгадай Ящик"](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Треба мати неабиякий талант, щоб обіграти наших професіоналів.
Учаснику з народу треба мати неабиякий талант, щоб обіграти професіоналів у своїй категорії.
Цієї суботи, 12 вересня, одним з гравцем проекту "Вгадай ящик" став 32-річний Федір Хаціалов. Кожного дня красень тренується не менше двох годин та й інших агітує за здоровий спосіб життя. Немає сумнів, що після його появи в студії, таких побільшало. Особливо, серед дівчат.
Федір змагався у категорії "Спорт", а його суперником став олімпійський призер Ілля Кваша. Зазвичай Ілля стрибає у воду, але цього разу просто сів у калюжу. За вправами, які Федір виконував на брусах, глядачки слідкували, затамувавши подих. Студія та судді одноголосно віддали йому перевагу. Напевно, щоб побачити на пристрасне протистояння Федіра та Варди у категорії "Танець".
Чий виступ просто приголомшив суддю Ксенію Собчак, дивіться у відео: