Куратор виставки "Український виклик" пояснив, чому варто нагороджувати наших фотографів
![Куратор виставки "Український виклик" пояснив, чому варто нагороджувати наших фотографів Куратор виставки "Український виклик" пояснив, чому варто нагороджувати наших фотографів](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Народне голосування за переможця триває
Уже наступного вівторка в національному музеї Тараса Шевченка відбудеться церемонія нагородження трьох переможців фотоконкурсу "Укараїнський виклик" у межах World Press Photo. А сьогодні до "Сніданку з "1+1" завітав куратор виставки Віктор Марущенко.
Відомий фотограф розповів глядачам, чому саме зараз важливо відзначати талановитих українських майстрів кадру.
"Трагічні події в нашій країні дуже сильно просунули нашу прес-фотографію. Ті, хто знімав на Майдані, хто зараз продовжує працювати в АТО, безумовно, дуже зросли. І професійно. І по-громадянськи. Тому, я вважаю, вони гідні отримати нагороди у найпрестижнішому українському фотоконкурсі", - запевнив гість студії.
Ведучі ж "Сніданку з "1+1" розповіли, що автор найкращого фото отримає цінний подарунок – камеру від спонсора події "Canon". А всі учасники - призи від компанії Eastpak.
Нагадаємо, народне голосування за переможця триває на сайті: http://photo.tsn.ua/
Поспішайте обрати автора найкращої фотороботи.