Лідія і Микола готуються до першої зустрічі на власному весіллі
![Лідія і Микола готуються до першої зустрічі на власному весіллі Лідія і Микола готуються до першої зустрічі на власному весіллі](https://images.1plus1.ua/uploads/000/000/002/6a64492f5f38ac64a9ad699897e2a2c0_width_655.png)
В день весілля Лідії і Миколі не спиться з самого рання. Учасники проекту "Сім'я" ретельно готують до найважливішої події в їхньому житті.
В день весілля Лідії і Миколі не спиться з самого рання. Учасники проекту "Сім'я" ретельно готують до найважливішої події в їхньому житті.
Лідія робить зачіску, одягає білосніжну весільну сукню і вертиться перед дзеркалом. А подруги на останок дають їй важливі поради: "Якщо ви виходите заміж, треба щоб на вас було біле, блакитне, своє, чуже, нове і старе…"
Микола теж нервує, переглядаючи свій гардероб, шукає гідний наряд для зустрічі з нареченою. Поміж речей знаходить сорочку, в які ще в молодості відгуляв своє перше весілля, але для цієї дати в Миколи придбаний особливий наряд – новенький костюм, в якому чоловік, ну вилитий наречений.
Уже за кілька хвилин Микола і Лідія вперше побачать один одного, для кожного з них це шанс розпочати все спочатку і налагодити особисте життя. Чи скористуються пара цим шансом, який надали їм фахівці проекту "Сім'я"? Голосуйте за пару Лідії і Миколи на сайті програми "Сім'я"!