Лідія та Микола стали першими учасниками проекту "Сім'я"
![Лідія та Микола стали першими учасниками проекту "Сім'я" Лідія та Микола стали першими учасниками проекту "Сім'я"](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Учасниця проекту "Сім'я" 48-річна Лідія дуже хвилюється перед знайомством зі своєю другою половинкою.
Учасниця проекту "Сім'я" 48-річна Лідія дуже хвилюється перед знайомством зі своєю другою половинкою. Жінка ретельно готується, щоб добре виглядати і зачарувати майбутнього нареченого з першого погляду.
Простодушний Микола починає ранок зі своєї улюбленої пісні, яку присвячує коханій. Чоловік прийшов на проект лише з однією метою – знайти хорошу дружину, тож з нетерпінням чекає зустрічі з майбутньою нареченою. Микола навіть не уявляє, що йому попадеться справжня господиня, яка вміє не лише смачно готувати, а й домашній затишок створити. Надія власними силами збудувала будинок, і тепер мріє привести в нього хорошого господаря, який зможе зробити в ньому ремонт і стати міцною опорою для жінки.
Чи знайдуть спільну мову і справжнє кохання Лідія і Микола на проекті "Сім'я"? Якщо вам сподобалися наші герої, то голосуйте за цю пару на сайті "Сім'я" та чекайте виходу програми вже незабаром на 1+1.