Ліду і Миколу помирила пікантна вечеря
![Ліду і Миколу помирила пікантна вечеря Ліду і Миколу помирила пікантна вечеря](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Учасників проекту "Сім'я" новостворену сім'ю Лідії і Миколи примирила пікантна вечеря. Щоб налагодити атмосферу кохання в родині, Лідія вирішила приготувати незабутню вечерю.
Учасників проекту "Сім'я" новостворену сім'ю Лідії і Миколи примирила пікантна вечеря. Щоб налагодити атмосферу кохання в родині, Лідія вирішила приготувати незабутню вечерю. І старання не пройшли марно. Вже за якусь годину напруги між закоханою парою, як не і було. Учасники жартували, обіймалися, а потім і зовсім зачинилися від камер в кімнаті… Як ви гадаєте чи підходить Микола і Людмила один одному? Чи залишаться вони разом? Голосуйте за цю пару на сайті "Сім'я".
Перший випуск програми "Сім'я" дивіться 28 січня о 22.20 на 1+1.