Марічка Падалко отримала роль у виставі
![Марічка Падалко отримала роль у виставі Марічка Падалко отримала роль у виставі](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Українські зірки шоу-бізнесу вирішили виховувати у маленьких глядачів любов до українських казок.
Українські зірки шоу-бізнесу вирішили виховувати у маленьких глядачів любов до українських казок.
Серед них опинилася і наша Марічко Падалко. 4 березня у Київському муніципальному академічному театрі ляльок відбулася репетиція дитячої лялькової вистави за її участю.
"Для мене - участь у цій виставі можливість вперше спробувати себе в ролі своєї співведучої по Маріччиному кінозалу - акторки лялькового театру Людмили Ясиновської, яка всі ці роки старанно працює мавпочкою Ларчиком. Плюс у цей день вісім років тому я стала мамою, коли народився мій первісток Міша. Моя участь у виставі - це і йому подарунок також", - розповідає ведуча.
Гостями вистави стануть не тільки кіяни, але й дітки-переселенці з Донбасу: "Дуже хочемо і їх зацікавити і розважити українською казкою".
Казку "Котик і півник" покажуть завтра, 14 березня, на презентації проекту "Було де не було" в ТЦ "Домосфера". Танцюристу Владу Ямі дісталася роль Котика, співачці Світлані Тарабаровій - півника, ведучому Олександру Скічко – казкар, а наша Марічка буде Лисичкою.