Осадча та Мазур стали героїнями нового спецпроекту
![Осадча та Мазур стали героїнями нового спецпроекту Осадча та Мазур стали героїнями нового спецпроекту](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Ведучі "1+1" Алла Мазур та Катерина Осадча розповідають про свої улюблені фільми.
Ведучі "1+1" Алла Мазур та Катерина Осадча стали героїнями спільного проекту http://tsn.ua/ і телеканалу ТЕТ, у якому відомі українці та лідери громадської думки розповідають про свої улюблені фільми.
"Незважаючи на те, що для багатьох кіно – це атракціон і розвага, я до цієї індустрії ставлюся як до мистецтва. За родом своєї діяльності намагаюся не пропускати гучні кіноновинки, але улюбленими стають одиниці", - зізнається Катя. Так повірити у свої сили її допоміг тріумфатор "Оскару".
"Стівен Хокінг. Теорія всього" про життя всесвітньо відомого британського фізика-теоретика. Це фільм про мужність і силу духу, а також про спрагу до життя. Стрічка допомагає підбадьоритися й повірити у свої сили".
А ось який фільм просто приголомшив Аллу Мазур у дитинстві та кого вона вважає українськими братами Коенами, дивіться на сайті проекту "Кіно на ТЕТ".