Міла Йовович назвала протестувальників своїми братами та сестрами - "Сніданок з 1+1"
![Міла Йовович назвала протестувальників своїми братами та сестрами - "Сніданок з 1+1" Міла Йовович назвала протестувальників своїми братами та сестрами - "Сніданок з 1+1"](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Голлівудська акторка Міла Йовович підтримала українців, які борються за свої права в центрі Києва.
Голлівудська акторка Міла Йовович підтримала українців, які борються за свої права в центрі Києва. У своєму мікроблозі вона прокоментувала ситуацію, яка вже близько 2 місяців триває в Україні, повідомляє "Сніданок з 1+1".
"Я дивлюся новини і мені так шкода, коли я бачу як дивовижні українські брати і сестри страждають через те, у що так вірять. Я дуже багато молюся за те, щоб ви дійшли мирної згоди. Україна, я вірю в вас" - написала Йовович.
Сама Міла Йовович родом з України.
Нагадаємо, раніше у "Сніданку з 1+1" музикант Кузьма "Скрябін" попросив депутатів стати щитом на Майдані.