"Міняю жінку 6". Україна-Білорусь
!["Міняю жінку 6". Україна-Білорусь "Міняю жінку 6". Україна-Білорусь](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Обмінятися дружинами вирішили сімейні пари з протилежних точок України.
Обмінятися дружинами вирішили сімейні пари з протилежних точок України. Надія та Іван живуть у Любомлі, що на кордоні з Білоруссю. Подружжя Геннадій і Вікторія - з Мілова, Луганська область.
Чи зможе Надія перевиховати і навчити економного приватного підприємця дарувати квіти жінкам? І яким саме масажем віддячить Вікторія нового чоловіка за райське життя в Любомлі?
Дивіться у вівторок 18 вересня на "1+1".