"Міняю жінку". Кримчани та львів'яни
!["Міняю жінку". Кримчани та львів'яни "Міняю жінку". Кримчани та львів'яни](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Театральний режисер Олександр і актриса Поліна з Севастополя для пошуку натхнення вирішили змінити свої ролі та відправитися на зустріч пригодам.
Театральний режисер Олександр і актриса Поліна з Севастополя для пошуку натхнення вирішили змінити свої ролі та відправитися на зустріч пригодам. Креативні кримчани не підозрювали, що мінятися будуть із львівською консервативною парою - Олександром та Лілією, які не сприймають театр. Епатажні й емоційні кримчани та спокійні та дружелюбні львів'яни: що з цього вийшло, зможемо спостерігати вже у вівторок на телеканалі 1+1.