"Міняю жінку" Одеса - Черкаси
!["Міняю жінку" Одеса - Черкаси "Міняю жінку" Одеса - Черкаси](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
В деяких український родинах мами, як квочки: і за дітьми доглянуть і за чоловіка не забудуть. В інших родинах – інакше. Квочкою працює тато. На проекті "Міняю жінку" дві родини з'ясовували чи взагалі та квочка потрібна.&
В деяких український родинах мами, як квочки: і за дітьми доглянуть і за чоловіка не забудуть. В інших родинах – інакше. Квочкою працює тато. На проекті "Міняю жінку" дві родини з'ясовували чи взагалі та квочка потрібна. На березі Чорного моря в Одесі живе чималенька родина: тато Олександр - далекобійник, мама Тетяна – домогосподарка, донька та двоє синів. Ще двоє діток живуть окремо. Наймолодша донька Соня вдома господар. У Черкасах живе родина фізкультурників: тато Євген та мама Мар'яна та донька Діана. Кому з маленьких донечок буде краще з новою мамою? Та кому один з татусів зробить пропозицію руки та серця - зможемо побачити вже у вівторок о 20:15.