Модний показ за участю ведучих 1+1 завершить епатажна зірка

Модний показ за участю ведучих 1+1 завершить епатажна зірка

Яскрава блондинка Василиса Фролова вийде на подіум Ukrainian Fashion Week в образі від Лілії Пустовіт.

Поділитися:

Яскрава блондинка Василиса Фролова, ведуча нового шоу "Тьотки і шмотки" на телеканалі ТЕТ, вийде на подіум Ukrainian Fashion Week в образі від Лілії Пустовіт.

Вихід епатажної Фролової на спеціальному показі "Fashion в прямому ефірі" 12 жовтня буде фінальним і найбільш інтригуючим.

Читайте: Хто з зірок 1+1 вийде на подіум Ukrainian Fashion Week

Лілія Пустовіт сама вибрала Васю своєю моделлю і так це коментує: "У Василиси дуже незвичайний образ, зовсім не характерний для типової української жінки. Вона космополіт. Яскраво виражений урбан - це характер образу Василиси. Довга романтична сукня, дібрана для цього показу, буде згладжувати динамічний і різкуватий характер нашої моделі. Вася завжди різна. Їй личать і яскраві, і ніжні пастельні кольори. На подіум вона вийде у знаковому для нашої нової колекції платті. Його принт, а також кольорова гамма стануть весняними трендами. Загалом, Васин лук буде сучасним, модним, шикарним".

Василиса Фролова з натхненням сприйняла цей подіумний експеримент і вбрання від найбільш знаного дизайнера країни.

"Сукня, в якій мені пощастило продефілювати, може мати кілька трактувань. А оберу я те, що відповідатиме моєму настрою 12- го числа. Хай яким він буде, під найтоншу шпильку чи грубу тракторну підошву, я буду впевнена у своєму вбранні", - підкреслила Вася Фролова.

Нагадаємо, показ "Fashion у прямому ефірі" відбудеться на головному подіумі 12 жовтня в 21.30 в рамках Ukrainian Fashion Week.

Фото: Лідія Таран у стилі "романтік" відкриє показ Ukrainian Fashion Week

У ньому візьмуть участь ведучі каналів 1+1, ТЕТ, 2+2: Алла Мазур, Марічка Падалко, Лідія Таран, Наталія Мосейчук, Юлія Бориско, Марина Леончук, Людмила Барбір, Руслан Сєнічкін, Єгор Гордєєв, Данило Грачов та інші телезірки.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю