На 1+1 у суботу відбудеться телемарафон "ТСН", присвячений інавгурації президента

На 1+1 у суботу відбудеться телемарафон "ТСН", присвячений інавгурації президента

Інформаційний марафон розпочнеться о 9.15.

Поділитися:

Цієї суботи, 7 червня, о 10 ранку розпочнеться церемонія інавгурації 5-го президента України. Петро Порошенко присягне на вірність народу України та звернеться до людей із промовою на урочистому засіданні Верховної Ради.

Усі головні моменти інавгурації ви можете побачити на власні очі у прямому ефірі телеканалу "1+1", повідомляє tsn.ua.

Інформаційний марафон розпочнеться о 9.15 ранку. У прямому ефірі відбудеться трансляція інавгурації. Також ви дізнаєтеся цікаву інформацію про дружину президента, його дітей та бізнес. Окрім того, "ТСН" порівняє цю подію з попередніми інавгураціями Президента України.

Можливість висловитися і дати поради гаранту матимуть громадяни з різних куточків України. У студії 1+1 працюватиме Наталія Мосейчук. А виїзну студію телемарафону з Майдану Незалежності вестиме ведучий Руслан Сенічкін. Саме біля пам'ятних барикад ведучий "1+1" спілкуватиметься з людьми, які нагадають про загиблих і дадуть свої напуття новому Президенту. До речі, сам Сенічкін - учасник усіх гарячих подій зими 2014.

Важливо, що відбудеться включення і з самої гарячої точки – зі Слов'янська. Учасники АТО розкажуть про поточний стан справ і зможуть озвучити свої пропозиції з приводу рішень, які вони чекають від нового Верховного головнокомандувача.

Після присяги наступна частина заходів відбудеться на Софійській площі – там представлять командувачів Збройний сил України та піднімуть прапор президента України. Далі вже офіційний президент планує провести двосторонні зустрічі.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю