25 лютого ведуча шоу "Голос країни. Перезавантаження" Ольга Фреймут святкуватиме день народження. Вона вже складає список бажаних подарунків і обіцяє сюрприз для друзів.

Про плани на день народження ведуча "Голосу країни" розказала під час онлайн-конференції на "Комсомольской правде".

"Поки що не сформовано остаточний план на день народження. Але певна подія, сюрприз, для тих, хто любить мене, обов'язково буде", - анонсувала Фреймут.

Вона не любить безглуздих подарунків, тому складає для своїх близьких список того, що хоче отримати. Цього року у списку багато книжок.

"Я ображаюся, коли мені не дзвонять на день народження. Але й дуже не люблю, коли мені дарують аби-що, - зізналася Ольга Фреймут. - Тому зараз друзі розпитують: "Що тобі подарувати?". Я вже заготувала список речей, які мені потрібні. Це переважно книги".

У перелік безглуздих подарунків потрапили парфуми та предмети інтер'єру.

На запитання про життєву мету, Фреймут відповіла, що її головна ціль - бути новатором на телебаченні.

"Найбільший гріх людини - це коли у неї немає мети. Тому моя мета - бути піонеркою на телебаченні, першою випробовувати на собі те, до чого не вдавалися мої колеги", - сказала вона.

А ще вона побажала собі успіхів у нових професійних проектах та в особистому житті.

"Найважливіше - це, звичайно, особисте життя. Я хочу, щоб моя Злата була щасливою, здоровою, і мої друзі і ті, кого я люблю, були теж на межі щастя", - побажала Ольга Фреймут.

Нагадаємо, четвертий сезон "Голосу країни" стартує під слоганом "Перезавантаження", що обумовлено глобальними змінами на всіх рівнях проекту: змінилися тренери та ведуча, сцена, декорації, а також підхід до відбору учасників.

Тренерами цього сезону стали Сергій Лазарєв, Ані Лорак, Тамара Гвердцителі та Святослав Вакарчук.

"Голос країни. Перезавантаження" дивіться в ефірі 1+1 з 23 лютого. Початок - о 20:15.