На Каннському кіноринку відбулася премʼєра тизер-трейлеру авантюрної української комедії «Коли ти вийдеш заміж?»

Вийшов трейлер української комедії «Коли ти вийдеш заміж?»: відео

Завершуються зйомки української авантюрно-романтичної комедії «Коли ти вийдеш заміж?» 

Поділитися:

Тизер-трейлер фільму, автора та режисера Олексія Комаровського створений у копродукції чотирьох країн: України, Словаччини, Хорватії та Латвії, був презентований на кіноринку 77-го Каннського міжнародного кінофестивалю. 

«Наша романтично-пригодницька комедія – це фільм-антидепресант, фільм-натхнення. Іноземці вражені нашою унікальною рисою – сміятися й залишатися на позитиві в найважчі часи, транслюючи цим віру й незламність. Можливо, любов і гумор – це наш генетичний код і оберіг, щоб не зламатися. До речі, найдобріші культові новорічні пісні були створені американцями під час Другої світової війни. Мабуть, добро найсильніше проривається саме в темні часи», – розповідає режисер Олексій Комаровський.

Фільм

Нині знімальний процес в Україні та Хорватії майже завершено. 

У картині взяли участь справжні зірки українського кіно: Тарас Цимбалюк, Антоніна Хижняк, а також нове ім’я українського кінематографа – Павло Текучев та хорватські зірки: актор Домагой Янкович та співачка Лідія Бачіч. Головну роль зіграла Наталка Денисенко. Вона поділилася своїми враженнями:

«Цей фільм – ковток свіжого повітря! Як дружина військового і мама, яка залишається в Україні протягом усього часу воєнних дій, мушу визнати, що саме розважальні тб-передачі, кіно та серіали допомагають психіці триматися! Людям життєво необхідні позитивні емоції. Вони  дозволяють відпустити напруження й перемкнутися, а нам усім цього не вистачає».

Наталка Денисенко

Стрічка «Коли ти вийдеш заміж?» розповідає історію молодої дівчини, яка несподівано опиняється в центрі захопливої закордонної авантюри, пов'язаної з мистецтвом. Фільм занурить глядача у вир позитивних емоцій, кохання та незабутніх мистецьких пригод.

Головна героїня, намагаючись розібратися зі своїми почуттями та зберегти кохання, проходить через низку веселих і напружених пригод. Її подорож сповнена несподіваних поворотів, кумедних ситуацій і романтичних моментів. Це робить фільм легким, цікавим, смішним і по-особливому незабутнім для глядача. 

Фільм

Презентація тизер-трейлеру фільму «Коли ти вийдеш заміж?» відбулася на кіноринку в рамках 77-го Каннського міжнародного кінофестивалю.

«Ми переконані, що якість роботи українських кінематографістів гідна найвищих європейських стандартів, а українська мова має звучати по всій Європі й не лише. Тому фільм реалізований у копродукції на чотири ринки – України, Хорватії, Латвії, Словаччини – та має значний потенціал міжнародної дистрибуції», – ділиться генеральний продюсер картини Андрій Ногін. 

Вашій увазі – перший офіційний тизер фільму, який вже встиг викликати неабиякий інтерес серед шанувальників якісного українського кіно.

«Коли ти вийдеш заміж?» – вже зовсім скоро в усіх кінотеатрах України та країнах Європи!

Виробництво українських кінокомпаній FFILMS та IDEAFILMS у партнерстві з UCH, Словаччина, Cinevilla Studio Latvia, MissArt, Хорватія.

Офіційний партнер фільму — 1+1 Media.
Офіційний прокатник в Україні — B&H Film Distribution.

Фільм реалізується винятково коштом приватних інвестицій.

Новини по темі