На Київстар ТБ з'явилася нова відеоподорож весняними Карпатами від Укрзалізниці

Нова відеоподорож весняними Карпатами від Укрзалізниці

На каналі УЗ ТБ на платформі кіно та телебачення Київстар ТБ з'явилося нове відео із серії «Потяг додому». Цього разу глядачам показують мальовничі краєвиди, які відкриваються з вікна потяга, який проїжджає весняними Карпатами.

Поділитися:

Відчути атмосферу подорожі потягом у гори можна на каналі УЗ ТБ у відеопроєкті «Потяг додому». Нещодавно він поповнився новим відео, яке демонструє нам залізничний маршрут через українські Карпати.

Квітучі сади гуцульських садиб, дерев'яні паркани, стріхи будинків, подекуди вкриті гонтою та смерекові ліси на фоні — саме така картина чекає на глядачів у новому відео. І все це під звуки потяга, які заспокоюють та навіюють ностальгію за мандрівкою. Навіть будучи далеко від рідного дому, ви можете увімкнути УЗ ТБ і насолодитися природою Батьківщини.

«Зараз багато українців, на жаль, не мають можливості подорожувати з об'єктивних на те причин, а чимало наших громадян перебувають за кордоном. Усі ми знаємо, в якій реальності живемо. Цей проєкт Укрзалізниці, який вона створила у партнерстві з нами, дає можливість кожному нагадати  про красиві пейзажі нашої країни, поринути в теплі спогади та перезавантажитися, адже хто хоча б раз їздив у потязі, знає, наскільки заколисуючий ефект має стукіт його коліс», — прокоментувала директорка з маркетингу Київстар ТБ Вікторія Максимчук.

Зимовий пейзаж за вікном поїзда, який на каналі УЗ ТБ з'явився на початку лютого, доповнився квітучим весняним.

«Вмикайте свій телефон, ПК, планшет або телевізор, зручно вмощуйтеся на дивані та спостерігайте за неймовірними краєвидами нашої країни з вікна поїзда. Це точно надасть трошки спокою, а ми продовжуємо працювати та рухатися за розкладом вперед», — зазначила директорка з стратегічних комунікацій АТ «Укрзалізниця» Сабіна Абляєва.

Стежити за пейзажами з вікна потяга можна одночасно на 5 пристроях без додаткової плати.

Довідково:

Київстар ТБ — спільний проєкт 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа кіно та телебачення, що надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Платформа нараховує понад 400 телеканалів і VOD-бібліотеку із 20 тис. фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу. Дізнавайтеся більше про новинки на платформі в телеграм-каналі «Кіно для ТБ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Новини по темі