На обкладинці "Отдохни!" Сенічкін з'явився разом із дітьми
![На обкладинці "Отдохни!" Сенічкін з'явився разом із дітьми На обкладинці "Отдохни!" Сенічкін з'явився разом із дітьми](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Ведучий програми "Сніданок з "1+1" поділився з виданням секретами написання своїх книжок, а також історією успіху та подробицями особистого життя.
Ведучий програми "Сніданок з "1+1", народний кулінар Руслан Сенічкін поділився з виданням секретами написання своїх книжок, а також історією успіху та подробицями особистого життя. Зокрема, Руслан розповів, яка дівчина може привернути його увагу.
"У дитячому садку мені подобалися дівчинки сопливі, некрасиві й неохайні. І ще хуліганки - яскраві, зухвалі. Але найголовніше, щоб у дівчини було почуття гумору", - згадує ведучий. До речі, виявилось, що Руслан, який віддає перевагу зухвалим дівчатам, а в кулінарії любить експерименти, дуже консервативний і спокійний в особистому житті.
"Я абсолютно не тусовочний. До 30 років я міг до ранку гуляти Києвом із друзями. А зараз дайте-но мені вудку, риболовлю, і я після роботи спокійно собі відпочину", - розповідає ведучий.
У свіжому номері "Отдохни!" читачки дізнаються, про що мріє народний кулінар, як його змінила робота на телебаченні, а також знайдуть корисні поради, як змалечку привчати дітей до правильного харчування. Адже зараз готується до друку друга кулінарна книга Руслана Сенічкіна "Сніданки для дітей", яку він написав у співавторстві із дієтологом Галиною Незговоровою. Попереднє замовлення вже можна робити на сайті.