На телеканалі 2+2 – прем’єра серіалу «Одна родина. Весілля»

Телеканал 2+2 покаже новий чотирисерійний серіал «Одна родина. Весілля»

Не пропустіть новий чотирисерійний серіал «Одна родина. Весілля» на телеканалі 2+2.

Поділитися:

27 жовтня о 18:30 телеканал 2+2 покаже новий чотирисерійний серіал «Одна родина. Весілля». Це життєва історія двох українських родин, які попри розбіжності у поглядах, нескінчені суперечки, сварки та конкуренцію намагаються примиритися заради дітей і майбутнього. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Достатньо було приїхати в Україну і побачити все своїми очима" — український військовий з так званої ЛНР розповів Дмитру Комарова у випуску "Рік. Харківщина" на "1+1 Україна", чому перестав вірити російській пропаганді та став на захист України

Переглянути анонс серіалу можна за посиланням.

Серіал "Одна родина. Весілля" на 2+2

Події серіалу розгортаються після 2014 року в деокупованому шахтарському містечку, яке повертається до мирного життя в Україні. Колишні друзі, а зараз затяті вороги Павло Доценко і Гриша Куліков стають головними претендентами на посаду мера. У гонитві за прихильність містян кандидати разом з дружинами не припиняють сперечатися й хитрувати, через що потрапляють у складні, заплутані, а іноді кумедні ситуації. Непорозуміння між родинами не вщухають навіть після новини про заручини їхніх дітей. Та чи зможуть вороги об’єднатися, знаходячись на порозі повномасштабного вторгнення з боку рф, чи зможуть стати однією родиною задля майбутнього?

«Для мене ця історія про нас, українців, які вміють блискавично влаштовувати чвари через будь-які дрібниці. Проте коли приходить справжня біда, ми об’єднуємося, а всі суперечки відходять на другий план. У момент загрози українці єдині, бо це – наша земля», – коментує головна акторка серіалу Тала Калатай.

Телеканал 2+2 - прем’єра серіалу «Одна родина. Весілля»

Серіал «Одна родина. Весілля» на телеканалі 2+2

Також головні ролі у серіалі виконали Мирослав Павліченко, Олег Шушпанніков, Лариса Трояновська, Дар’я Пльондер, Євгеній Ламах.

Сценарій серіалу «Одна родина. Весілля» був написаний ще до початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Зйомки проходили у Києві та Ірпені у 2023 році. Виробництвом серіалу на замовлення телеканалу 2+2 займався 1+1 Продакшн.

Сценаристи: Руслан Шаріпов, Вадим Єрченко, Сергій Карпенко, Володимир Москалець. Режисер: Євген Чернишов. Генеральні продюсери: Сергій Кизима, Акім Галімов. Продюсери: Сергій Карпенко, Володимир Москалець.

Новини по темі