Настя Багінська розповіла про знайомство з Каменських
![Настя Багінська розповіла про знайомство з Каменських Настя Багінська розповіла про знайомство з Каменських](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Улюблениця глядачів і сина Потапа Настя Багінська уже стала "маленькою зіркою".
Улюблениця глядачів і сина Потапа Настя Багінська уже стала "маленькою зіркою". Після участі в "Голосі. Діти 2" крихітна руда красуня стала значно популярнішою у класі та школі. Про це, а також про тур "Потап. Діти" талановита дівчинка розповіла Каті Осадчій.
"Цей проект здружив усіх учасників, які поїхали в тур. І я навіть не уявляю, як буду без них. Я відчуваю, що Потап став для нас другим батьком. Він навіть познайомив нас із Настею Каменських. Я одразу ж попросила у неї автограф. І вона написала: "Найталановитішій дитині на світі", - поділилася радістю Багінська.
Детальніше – у "Світському житті":
Нагадаємо, що триває кастинг учасників нового дитячого талант-шоу "Маленькі гіганти".