Настя Каменських шокувала новою фігурою
![Настя Каменських шокувала новою фігурою Настя Каменських шокувала новою фігурою](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Співачка виклала декілька світлин, щоб похвалитися відмінною формою. Про це йдеться у сюжеті "Сніданку з "1+1".
Співачка виклала декілька світлин, щоб похвалитися відмінною формою. Про це йдеться у сюжеті "Сніданку з "1+1".
Два місяці тому Настя Каменських почала активно займатися спортом. І тепер співачка зізнається: нестримну любов до смачненького вона подолала. Тепер її нова залежність – фізкультура.
Настя розповідає, що не пропускала тренувань навіть на гастролях та у власний день народження. Цікаво, що рухатись швидше їй допомогла музика Шуберта. Також щодня зірка сама готувала собі їжу, а результат, який вона отримала не може не надихати! Дівчина тепер може не соромитися позувати для глянцевих журналів у купальнику.