Наталія Мосейчук поділилася великою мрією своєї родини та показала як проводить час з коханим чоловіком та синами

Наталія Мосейчук поділилася великою мрією своєї родини

Збір помідорів та ігри у футбол з молодшим сином Матвієм.

Поділитися:

Про принципи сімейної демократії та право на дитинство, як рідні ставляться до напруженого графіку та велику мрію всієї родини відома телеведуча 1+1 та кураторка проєкту «Право на освіту» Наталія Мосейчук ексклюзивно розповіла у сюжеті ЖВЛ на 1+1. Мільйони глядачів звикли бачити її у студії та на подіях, а тут телезірка показала себе домашньою у колі найрідніших у вихідний день. 

Наталія Мосейчук

Чоловік Наталії Ілля Іванович, саме так жартома і з любов’ю називає коханого телеведуча,  зізнався, що вдома вона ніжна та турботлива. А стрес Наталія Мосейчук знімає на невеликій грядці, яку власноруч зробила на подвір’ї. Декілька фруктових дерев, декоративні кущі та троянди, м’ята, яку подарували учні Школи Супергероїв - маленькі пацієнти Охматдиту міста Києва, малина та зелень. Зараз після важкого робочого дня телезірка «заземляється» на помідорах її улюбленого сорту “сливка”, — влітку доглядала та поливала щодня після роботи, а зараз збирає урожай, яким ласує вся родина. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ірина Поплавська святкує 25-річчя: перші акторські проби із сімейного архіву

Ілля Іванович з Києва, Наталія — з Житомирщини. Познайомилися, коли телеведуча вже стала відомою на всю країну, але публічність Наталії ніколи не стояла на заваді їх стосунків. Подружжя зізнається, що єдиним приводом для суперечок у родині залишається виховання молодшого 12-річного сина Матвія. Мосейчук наполягає на насиченому графіку, а от чоловік бажає для сина більше свободи.

Та тут у сімейних дискусіях перемагає Ілля Іванович:

«Мені здається, що тато більше знає про виховання хлопчиків, тому що і сам колись був хлопчиком», — розповідає Наталія. А чоловік про виховання синів додає: «У нас демократична сім’я, тому що ми запитуємо думку наших дітей. Немає такого, щоб ми їх змушували щось робити». У питанні спілкування з дітьми родина одностайна – головний секрет: любити. 

Мосейчук с мужем и детьми

«На відміну від Матвія старший був завжди підконтрольною дитиною у навчанні. До 9 класу ми разом робили домашні завдання, — згадує Мосейчук і додає, що тепер з молодшим все по іншому: може посварити його тільки за безлад у зошитах. – Я його питаю: «Як ти так можеш? Це ж зошит!» Але у нього немає боязні, він правильно рахує, але оформити все красиво – це для нього нереально». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Психологічний тест по картинці: виберіть улюбленого кіногероя з серіалу і дізнайтесь, який партнер вам потрібен

Зараз старший син Антон навчається у Німеччині і вже закінчує магістратуру. Мама не приховує – сумує за сином, завжди чекає на старшого брата і маленький Матвій. Цьогоріч Антону вдалося зробити брату найочікуваніший подарунок до дня народження — прилетіти і привітати особисто. 

Мосейчук с детьми

Наталія з чоловіком дивляться в один бік і їм завжди є про що поговорити. Він — людина аналітичного складу мислення, вона - гуманітарій. Різні та стали найріднішими, це справжнє кохання. Про секрет щасливого шлюбу подружжя каже:

«Ми друзі. Ми любимо і ми щасливі». А ще Ілля Іванович зізнається, що намагається не дивитися програми, які веде його відома дружина, хвилюється і переживає за кохану. Та просить її бути в ефірі більше модератором, аніж стороною конфлікту. І ніколи не ревнує до роботи, тому що розуміє її пристрасть до новин і захоплюється відданістю глядачам і тим, як вона допомагає багатьом. «Звичайно, я хочу, аби дружина приходила додому раніше. Але якщо ТСН починається о 19.30, тоді як вона може о цій порі бути вдома?», — спокійно і з посмішкою відповідає Ілля Іванович.

В родині Наталії багато справ і звершень, які вони планують втілити у життя, та найголовніше, про що мріють і що обговорюють вдома разом – це про мир в Україні. 

Новини по темі