Не пропустіть на "1+1 Україна": 3 фільми до Дня пам'яті жертв голодоморів

До роковин Голодомору: 3 українські прем'єри на 1+1 Україна

Прем'єри фільмів на "1+1 Україна", які варто побачити кожному.

Поділитися:

У День пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій, 25 листопада, на телеканалі "1+1 Україна" покажуть три важливі українські фільми.

"Голодомор.Реальна історія"

О 12:00 на “1+1 Україна” відбудеться премʼєра спеціального епізоду “Голодомор.Реальна історія” команди Акіма Галімова. В проєкті покажуть розсекречені докази про наймасштабніший злочин кремля проти України, який вже чимало країн у світі визнали геноцидом. Ексклюзивно для "Реальної історії" МВС показало 1022 кримінальні справи жертв Голодомору, що були доведені радянською владою до стану афекту і канібалізму.

Голодом. Реальна історія

"Снайпер. Білий ворон"

О 19:30 на "1+1 Україна" — воєнний екшн, що заснований на реальних подіях та розповідає про початок війни на Донбасі у 2014 році. У центрі історії — пацифіст-дивак Микола, який разом з вагітною дружиною відмовляється від шкідливих благ цивілізації задля життя у гармонії з природою. Подружжя живе у власноруч виритій Норі під Горлівкою. Проте війна на Донбасі руйнує усі плани: бойовики вбивають Настю та спалюють Нору. Шокований жорстокістю Микола приймає доленосне рішення та вступає до добробату, лав снайперів.

Фільм "Білий ворон"

"Памфір"

О 21:50 на “1+1 Україна” відбудеться прем’єра українського драматичного фільму “Памфір”, який здобув славу на світових аренах кінематографа. В центрі сюжету — історія родини головного героя, Леоніда на прізвисько “Памфір”. Чоловік повертається із заробітків в рідне буковинське село на зимові свята. Дружина вмовляє більше нікуди не їздити, та й син-підліток Назар не хоче відпускати батька. Хлопець обирає ризикований спосіб завадити від’їзду, внаслідок чого, головний герой знову буде вимушений повернутися до незаконних заробітків — контрабанди. Це рішення призведе до незворотних наслідків для усієї родини.

Фільм "Памфір" на 1+1 Україна

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю