Неефірне відео "БАГАТі ТЕЖ ПЛАЧУТЬ": учасниці відповідають на негативні коментарі в Інтернеті
![Неефірне відео "БАГАТі ТЕЖ ПЛАЧУТЬ": учасниці відповідають на негативні коментарі в Інтернеті Неефірне відео "БАГАТі ТЕЖ ПЛАЧУТЬ": учасниці відповідають на негативні коментарі в Інтернеті](https://images.1plus1.ua/uploads/000/000/002/6a64492f5f38ac64a9ad699897e2a2c0_width_655.png)
За 4 тижні ефіру скандального проекту "Багаті теж плачуть" в Інтернеті та соціальних мережах здійснився справжній ґвалт на адресу учасниць шоу. Камалію, Ольгу Громову, Юлію Вороніну та Наталю Ветвицьку щодня закидують негативними комент
За 4 тижні ефіру скандального проекту "Багаті теж плачуть" в Інтернеті та соціальних мережах здійснився справжній ґвалт на адресу учасниць шоу. Камалію, Ольгу Громову, Юлію Вороніну та Наталю Ветвицьку щодня закидують негативними коментарями стосовно їхнього способу життя та поведінки у шоу.
Тролінгом займаються не тільки анонімні глядачі, а й добре відомі учасницям та широкому загалу світські левиці Наталя Окунська та Маргарита Січкар.
Героїні резонансного телешоу зібралися разом і відповіли на усі закиди від інтернет-користувачів.
Дивіться відео, якого не було і не буде в ефірі проекту:
Наступна серія шоу вийде в ефір у понеділок о 20:15 на каналі 1+1. У ній глядачі побачать, як учасниці вирушають у нічну подорож барами і відриваються без своїх чоловіків.