Невгамовний Анатоліч таки відмітився в Одесі
![Невгамовний Анатоліч таки відмітився в Одесі Невгамовний Анатоліч таки відмітився в Одесі](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Ведучий "Сніданку з 1+1" влаштував забіг там, де іншим і ходити важко.
Ведучий "Сніданку з 1+1" Анатолій Анатоліч встановив біговий рекорд в Одесі. За 30 хвилин він пробіг по всьому центру міста, причому частину маршруту склали знамениті Потьомкінскі сходи, якими зазвичай і просто піднятися важко.
Фото після свого забігу Анатоліч виклав на сторінці у Facebook.
"Ранкова Одеса прекрасна! Екскурсії треба проводити до 7 ранку. Нам пропонували екскурсію "Одеса кримінальна", я пропоную Одесу ранково-бігову. За 30 хвилин по всьому центру))))" - підписав фото жвавий ведучий 1+1.
В Одесі Анатолій Анатоліч відпочивав з дружиною та донечкою Алісою. Судячи зі світлин у соцмережі, йому таки вдалося по-справжньому розслабитися. Так він влаштував донці першу екскурсію до нічного клубу, а ще у жовтому надувному "самбреро" став найстильнішим відпочивальником узбережжя.
Нагадаємо, під час відпустки Анатолій Анатоліч змінив зачіску. Тож у новому сезоні "Сніданку з 1+1" глядачі побачать ведучого у новому образі.