Невідомий викрав ведучу "Сніданку з "1+1"
![Невідомий викрав ведучу "Сніданку з "1+1" Невідомий викрав ведучу "Сніданку з "1+1"](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Професія журналіста буває дуже небезпечною.
Професія журналіста буває дуже небезпечною. З появою на каналі "1+1" програми "Київ Вечірній" та рубрики "Вас замовили" вона стала небезпечнішою в рази.
Цього разу гостею Валерія Жидкова та Володимира Зеленського була ведуча "Сніданку з "1+1" Марина Леончук. Розіграш, які підготували для неї коміки, став одним з найжорстокіших за історію проекту. "Замовив" хлопцям свою напарницю та розповів про слабкі сторони ведучої Анатолій Анатоліч.