UA RU

"Незабутнє": хто розумніший за геніїв злочинного світу?

Детектив Керрі за допомогою власної феноменальної пам'яті продовжує розкривати найзаплутаніші злочини в ефірі 1+1.

Детектив Керрі за допомогою власної феноменальної пам'яті продовжує розкривати найзаплутаніші злочини в ефірі 1+1. З понеділка, 18 лютого, у серіалі "Незабутнє" - нові загадки та погоні. А ще Керрі дізнається дещо нове про вбивство своєї сестри.

Дивіться серіал "Незабутнє" з понеділка по четвер о 23:40 на каналі 1+1.

Понеділок, 18 лютого

5 серія 

Під час розслідування загадкової смерті спадкоємиці правда про минуле жертви шокує Керрі. Тим часом візит до мами гарно впливає на Керрі і дає їй нові підказки про особистість вбивці її сестри.

Вівторок, 19 лютого

6 серія 

Після того, як його колишнього партнера і наставника поліції Нью-Йорка застрелили в засідці, Ел з'ясовує, що його старий друг проводить внутрішнє розслідування. І при спробі очистити добре ім'я мертвого поліцейського Керрі натикається на корупційну мережу в поліції.

Середа, 20 лютого

7 серія

Розслідування вбивства чоловіка призводить Керрі і Ела до підозри, що зникла недавно дівчина може стати наступною жертвою вбивці. Тим часом спогади матері Керрі наближають її до відгадки таємниці - хто ж вбивця її сестри.

Четвер, 21 лютого

8 серія

Керрі і Ел розслідують звіряче вбивство адвоката, яке виявляється лише маленькою ланкою великої помсти. Тим часом Роу пропонує Керрі допомогти знайти вбивцю її сестри.

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю