Нова мама долатиме авторитарний режим в сім'ї метеликами
![Нова мама долатиме авторитарний режим в сім'ї метеликами Нова мама долатиме авторитарний режим в сім'ї метеликами](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
У новому випуску програми "Міняю жінку" до Черкас приїде захоплена психологією і облюблена власним чоловіком Наталя з Сімферополя
У новому випуску програми "Міняю жінку" до Черкас приїде захоплена психологією і облюблена власним чоловіком Наталя з Сімферополя. Вона долати авторитарний режим намагатиметься паперовими метеликами , добрими словами і навіть психологічними тестами. Тим часом у Сімферополі мама Марія з Черкас - відкриє для себе новий, досі незвіданий, сімейний устрій. Де Жінка - Божество, а чоловік – запорука її спокою і краси. Марія: вперше побачить чоловіка, який не домінує, і зрозуміє - що сліпа покірливість не єдиний спосіб бути щасливою у шлюбі. Що вийде із такого обміну світами: у програмі "Міняю Жінку" дивіться вже наступного вівторка на 1+1.