Одруження наосліп: чоловік-супергерой виламав двері під час скандалу (ВІДЕО)

Одруження наосліп: чоловік-супергерой виламав двері під час скандалу (ВІДЕО)

Учора, 23 грудня, глядачі "1+1" побачили сьомий випуск "Одруження наосліп"

Поділитися:

Учора, 23 грудня, глядачі "1+1" побачили сьомий випуск "Одруження наосліп". Цього разу героями соціального експерименту, який дарує другий шанс на щастя, стали пожежник Дмитро з Черкас і амбітна прес-секретарка Яна з Вінниці.

Під час першої зустрічі біля вівтаря вони одразу вподобали одне одного. Та вже під спільним дахом у новоспеченого подружжя виникли проблеми. Так, чоловік відчував, що приваблива Барбі його відштовхує. А Яна не могла змиритися з тим, що матусин синок Діма звик завжди отримувати бажане. Окрім того, взявся детально розподіляти побутові обов'язки і вніс до сімейного бюджету майже вдесятеро менше, ніж вона.

Та Яна в очах своєї половинки теж не довго була королевою. Усе хороше в дівчині затьмарила страшна знахідка - під час відвідин помешкання дружини ревнивий Дмитро натрапив на чоловічі речі.

"Я вважаю, що вона живе не одна. І цей хтось, можливо, не просто друг. Я не думав ні про що. Тільки про те, що вона мешкає з чоловіком.  І у мене виникло питання: звідки гроші на оренду такої дорогої квартири", - побоювався Дмитро і з нетерпінням чекав на Яну, аби прояснити ситуацію. Дружина ж на висунуті претензії відповіла мовчанням і зачинилася в окремій кімнаті. Та для супергероя і це не стало перешкодою... Аби врешті почути пояснення красуні-дружини, Діма просто виламав двері.

"Він зробив мені так боляче! Таке враження, що він ці двері вибив не в домі, а в мене в серці. Якщо він може дозволити собі вибити двері, то що від нього чекати завтра. Я його боюся", - зізналася Яна і вивісила білий прапор.

Чим завершилася історія цих учасників, дивіться в повному випуску "Одруження наосліп" онлайн:

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю