Оголошено імена тренерів "Голосу країни 4"

Оголошено імена тренерів "Голосу країни 4"

Тренери четвертого сезону "Голосу країни" на 1+1 - Ані Лорак, Тамара Гвердцителі та Сергій Лазарєв.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Тренерами четвертого сезону "Голосу країни" на 1+1 стали Ані Лорак, Тамара Гвердцителі та Сергій Лазарєв.

Четвертий сезон проекту пройде під слоганом "Перезавантаження".

УВАГА! Дивись онлайн Голос країни 6 сезон 1 випуск 28.02.2016

"Ми обрали нових легендарних тренерів – це абсолютні зірки, слава яких не обмежується однією країною, - розповідає креативний продюсер проекту Олег Боднарчук. – Ані Лорак – найзатребуваніша українська співачка з успішним досвідом самопродюсування; Тамара Гвердцителі – представниця класичної школи музики, підтримка для людей з академічним вокалом; Сергій Лазарєв – співак, який у своїй творчості орієнтується на світові стандарти. Кожен з них має власний конкретний погляд на те, яким має бути артист, всі вони дуже амбітні та зможуть реалізуватися як продюсери на нашому проекті".

Вперше в історії "Голосу країни" команда проекту розпочинає масштабні відкриті кастинги. Вже у листопаді продюсери вирушать на пошуки унікальних голосів у 6 міст України (Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Київ, Львів, Одеса).

"У цьому сезоні мі будемо боротися за кожний голос, ми зацікавлені, щоб у кожного тренера були найсильніші учасники. Будуть нові імена, нові амбіції та нова боротьба!", - обіцяє продюсер Олег Боднарчук.

До старту кастингів Ані Лорак, Тамара Гвердцителі та Сергій Лазарєв взяли участь у масштабній промокампанії під слоганом "Я хочу стати твоїм тренером!".

УВАГА! Розклад кастингів "Голосу країни 4"

Четвертого тренера "Голосу країни. Перезавантаження" обере Україна. Подробиці телеканал повідомить найближчим часом.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю