Олексій Ткаченко зібрав більшість голосів за тиждень!

Олексій Ткаченко зібрав більшість голосів за тиждень!

Олексій Ткаченко зібрав більшість голосів, тож у нього є великий шанс заспіватиу прямому ефірі шоу. За Олексія проголосували 7949 прихильників. За Ельвіру Апшеву: 1365, Левона Погосова: 2592,  Івана Лєсного: 925

Поділитися:

Тиждень тому на офіційній сторінці "Голос. Діти" стартувало альтернативне голосування за вибувших конкурсантів. Глядачі голосували за Єлизавету Розізнану, Дар'ю Акулову та Гідаята Сеідова.

Наразі голосування за цих виконавців закінчено. Олексій Ткаченко зібрав більшість голосів, тож у нього є великий шанс заспіватиу прямому ефірі шоу. За Олексія проголосували 7949 прихильників. За Ельвіру Апшеву: 1365, Левона Погосова: 2592,  Івана Лєсного: 925

Зараз продовжується голосування за тих конкурсантів, які не пройшли у третьому епізоді. Підтримайте своїх улюблених виконавців!

Правила голосування

Щопонеділка в розділі "Вибір глядачів" будуть розміщені відео-виступи учасників, до яких не розвернулося жодне тренерське крісло. Відтак, глядачіматимуть рівно 7 днів, щоб проголосувати за улюбленого виконавця.

Щоб всі конкурсанти були в рівних умовах, розділ буде оновлюватися щопонеділка. Таким чином, відео кожного вокаліста, якого НЕ вибрали зіркові тренери, буде доступне для голосування в розділі "Вибір глядачів" протягом рівно 7 днів.

За підсумками голосування будуть визначені 6 вокалістів (по одному з кожного епізоду "сліпих" прослуховувань). Той з них, хто отримав найбільшу кількість "лайків" виступить у прямому ефірі шоу "Голос. Діти" і отримає спеціальний приз!

Нагадаємо. що глядачі вже обрали своїм голосуванням Романа Сасанчина, Єлизавету Розізнану та Олексія Ткаченка! Голосуйте!