Олена Кравець постала в несподіваному образі
![Олена Кравець постала в несподіваному образі Олена Кравець постала в несподіваному образі](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Зірка "95 кварталу" Олена Кравець зрадила комедійному амплуа.
Зірка "95 кварталу" Олена Кравець зрадила комедійне амплуа. Актриса читатиме ліричні вірші в Будинку кіно.
Протягом унікального джазово-поетичного вечора під оксамитовий акомпанемент рояля Олексія Боголюбова прозвучать вірші Мандельштама, Цвєтаєвої, Асадова, Ахматової, Рождественського й не тільки.
А також - листи Ремарка, Толстого, Ван Гога, Хармса та інших видатних особистостей до їхніх коханих людей (письменників, поетів, політичних і громадських діячів, полководців, учених тощо).
Мелодійний джаз, листи й вірші сплетуться воєдино 31 травня о 20:00 в Будинку Кіно.