Ольга Фреймут попросила поради у пересічних українців
![Ольга Фреймут попросила поради у пересічних українців Ольга Фреймут попросила поради у пересічних українців](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Ольга Фреймут стала зірковим кореспондентом "Комсомольської правди
Уже 3 вересня на каналі стартує новий авторський проект "Інспектор Фреймут". Напередодні прем'єри ведуча Ольга Фреймут наважилася на цікавий експеримент. На один день вона стала зірковим кореспондентом "Комсомольської правди" . Щоб підготувати статтю Ольга поспілкувалася з пересічними українцями, адже саме їхня думка їй важлива найбільше. У народних експертів Фреймут запитала, який ресторан вони вважають ідеальним і що би інспектували, якби були на її місці?
Що відповіли Ользі перехожі, дізнавайтеся у відео:
Нагадаємо, що вже 3 вересня на "1+1" стартує шоу "Інспектор Фреймут", у якому ведуча обстоюватиме права відвідувачів закладів громадського харчування.