Ольга Фреймут у відеоролику закликає фільтрувати інформацію

Ольга Фреймут у відеоролику закликає фільтрувати інформацію

Сьогодні "Телекритика" запускає відеорекламу, яка має на меті спонукати аудиторію бути критичною до новинної інформації.

Поділитися:

Сьогодні "Телекритика" запускає відеорекламу, яка має на меті спонукати аудиторію бути критичною до новинної інформації. Ролик транслюватиметься у межах інформаційної кампанії з дотримання професійних стандартів журналістики.

Головна ідея ‒ порівняти медійний продукт із продуктом харчування, аби таким чином спонукати споживача обирати якісну інформацію.

Обличчям кампанії стала українська телеведуча Ольга Фреймут, оскільки саме її телеглядачі знають як принципового борця за чесність і якість в обслуговуванні у закладах громадського харчування. І те, чим сьогодні нас годують засоби масової інформації, також потребує ревізії, перестороги, уважності.

Ольга Фреймут наголосила на важливості просвітницької місії в цій соціальній кампанії:"Сьогодні маніпулювати людьми у стані болю легко. Горе забирає рішучість і раціональність. Коли за кордоном натрапляю на російські новини - готова розбити телевізор. Вони дурять. Я гидуюся їх новинами професійно: у сюжетах зазвичай немає балансу, а є тільки одне сумнівне джерело, ніким не перевірене".