Онлайн-конференція з новою "ВІА Грою" побила всі рекорди переглядів на Youtube 1+1!
![Онлайн-конференція з новою "ВІА Грою" побила всі рекорди переглядів на Youtube 1+1! Онлайн-конференція з новою "ВІА Грою" побила всі рекорди переглядів на Youtube 1+1!](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Еріка Герцег, Міша Романова та Анастасія Кожевникова не тільки розповіли, як змінилося їхнє життя після перемоги в шоу, а й поділилися планами на майбутнє
У п'ятницю, 1 листопада, на сайті каналу 1+1 пройшла онлайн-конференція з новою групою "ВІА Гра", учасницями якої стали переможниці шоу "Хочу в ВІА Гру"!
Еріка Герцег, Міша Романова та Анастасія Кожевникова не тільки розповіли, як змінилося їхнє життя після перемоги в шоу, а й поділилися планами на майбутнє, а також підняли завісу таємниці над своїм особистим життям.
Онлайн-конференція з новою "ВІА Грою" стала найуспішнішою з усіх проведених сайтом каналу 1+1. Від початку до кінця трансляцію дивилися 1200 осіб. Під час трансляції на сайті 1+1 і на каналі Youtube дівчатам поставили 3000 запитань. За вихідні конференція набрала 18 000 переглядів на Youtube.
А ті, хто ще не встиг подивитися конференцію, можуть зробити це тут!