Отримай фірмовий фартух за "пекельне" фото!
![Отримай фірмовий фартух за "пекельне" фото! Отримай фірмовий фартух за "пекельне" фото!](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
А ви відчули себе в ролі "пекельного шефа"?
"Пекельна кухня" проводить незвичайну акцію - за "пекельне" фото, розміщене у соцмережі, можна отримати фірмовий фартух від улюбленого кулінарного шоу.
Доки суворий Арам Мнацаканов лише готується муштрувати найкращих кухарів країни, звичайні кияни вже відчули себе в ролі "пекельного шефа". Нічого не підозрюючи, вони прийшли за покупками до найближчого супермаркета, і тут їх чекало щось особливе!
"Пекельна кухня" встановила фірмовий яскраво-червоний банер, де усі бажаючі могли позувати, а фотограф каналу 1+1 робив знімки.
Усі фото будуть розміщені у соцмережі "ВКонтакті" в офіційній групі "Пекельної кухні" - vk.com/pekelnakuhnya. І той глядач, чиє фото збере найбільше "лайків", отримає фірмовий "пекельний" фартух.
Щоб отримати подарунок:
* знайдіть своє фото в групі "Пекельної кухні" у відповідному альбомі;
* відмітьте себе;
* розшарте фото серед друзів, їх друзів і друзів їх друзів - аби ваш знімок зібрав якомога більше "лайків";
* очольте рейтинг та отримайте фірмовий фартух "Пекельної кухні"!
Нагадаємо, сьогодні, 4 квітня, на каналі 1+1 стартує третій сезон кулінарного шоу "Пекельна кухня". У боротьбі за 500 тисяч гривень зійдуться найсильніші характери! Дивіться "Пекельну кухню" щочетверга о 21:15.