П'єр Рішар приїхав до Києва для участі в зйомках "Вечірнього Києва"
![П'єр Рішар приїхав до Києва для участі в зйомках "Вечірнього Києва" П'єр Рішар приїхав до Києва для участі в зйомках "Вечірнього Києва"](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Легендарний французький актор П'єр Рішар приїхав до Києва на запрошення "Кварталу 95".
Легендарний французький актор П'єр Рішар приїхав до Києва на запрошення "Кварталу 95". Володимир Зеленський і Валерій Жидков радо зустрічали зірку в студії проекту "Вечірній Київ". П'єр Рішар приїхав до України не з порожніми руками - актор привіз із собою вино власного виноробства. Ведучі, звичайно ж, не втратили можливості продегустувати подарунок легендарного актора.
Своєю чергою П'єр Рішар як знавець винної справи і просто француз навчив Володимира і Валерія тонкощам і правилам дегустації благородного напою. Після чого Зеленський і Жидков презентували гостю свій несподіваний сюрприз - зустрічну пропозицію спробувати український самогон. Потрібно сказати, що самогон П'єр Рішар пробував вперше в житті, і не очікував, що напій виявиться настільки міцним. Володимир тут же запропонував гостю закусити солоним огірком, дотримуючись традиції споживання українських алкогольних напоїв. Наприкінці ж програми Валерій і Володимир подарували акторові на згадку про візит до України сувенірний самогонний апарат.
Програма за участю легендарного актора вийде в ефірі каналу "1+1" 25 грудня.