Патріотичний тренд у вбранні Каті Осадчої та Ірми Вітовської
![Патріотичний тренд у вбранні Каті Осадчої та Ірми Вітовської Патріотичний тренд у вбранні Каті Осадчої та Ірми Вітовської](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Ведучі "1+1" використовують національну символіку в образах
Зірки "1+1" ніколи не втрачають можливості підтримати українців.
Вони допомагають не тільки добрим словом чи фінансово, а й надихають власним прикладом.
Так, ведуча "Світського життя" Катя Осадча уже доволі тривалий час надає перевагу патріотичним образам.
Найчастіше у жовто-синє Осадча вбирається, коли вирушає у відрядження за межі держави.
"Стилісти програми в елементах одягу намагаються підкреслити нашу приналежність до України. Особливо це актуально під час закордонних подорожей", - розповіла Катя "Телегіду".
А ведуча шоу "Мій малюк зможе" Ірма Вітовська патріотичні кольори в образі використовує не так давно. Проте обіцяє надолужити втрачене, адже переконана: це по-справжньому єднає.
"Раніше я подібним чином одягалася раз на рік – на День Незалежності. Тепер вважаю, що треба це робити частіше. Національна символіка об'єднує людей. Прапорець на машині, стяг на балконі, стрічка на зап'ястку – щирі і природні вияви солідарності", - сказала Ірма.