У новому кліпі "ВІА Гра" взяла до рук сокиру
![У новому кліпі "ВІА Гра" взяла до рук сокиру У новому кліпі "ВІА Гра" взяла до рук сокиру](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Нове відео для Міші Романової, Еріки Герцег і Анастасії Кожевнікової зняв режисер Сергій Солодкий
Переможниці шоу "Хочу в ВІА Гру" на "1+1" презентували кліп на пісню Костянтина Меладзе "У меня появился другой", пише muzznews.org. Окрім Міші Романової, Еріки Герцег і Анастасії Кожевнікової у ролику постав відомий бітбоксер Вахтанг Каланадзе.
Хлопець виконав одразу три ролі – коханих усіх героїнь кліпу. Учасниці ж гурту втілили у відео дівчат, які вирішили радикальним способом "покінчити" з набридлими стосунками. За сценарієм у хід ідуть сокира, сковорідка і фен, опущений у ванну з водою.
Режисером кліпу став Сергій Солодкий.
Нагадаємо, що на шоу "Хочу в ВІА Гру" Еріка Герцег, Міша Романова й Настя Кожевнікова співали під опікою колишньої учасниці "ВІА Гри" Надії Мейхер.