Переможниця "Голос. Діти" у США дружить з Мікою Ньютон
![Переможниця "Голос. Діти" у США дружить з Мікою Ньютон Переможниця "Голос. Діти" у США дружить з Мікою Ньютон](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Міка Ньютон підтримує маленьку Аню Ткач під час навчання в Америці.
Переможниця вокального шоу "Голос. Діти" Аня Ткач приступила до навчання у Музичній академії Лос-Анджелеса. Її перші успіхи бачила співачка Міка Ньютон, що живе у США.
Міка приїхала до музичного навчального закладу, щоб підтримати дівчинку під час її виступу. Своїм захватом співачка одразу поділилася у соцмережі.
"Сьогодні приїжджала підтримати переможницю дитячого "Голосу країни" Аню Ткач на її виступі. Завдання було за день написати самій пісню з бендом. От сьогодні слухали результат! Наша крихітка молодець! Сил і здоров'я її милим батькам!"- написала Міка Ньютон на сторінці у Facebook.
Нагадаємо, переможниця "Голос. Діти" Аня Ткач отримала навчання у LA Music Academy, одному з найвідоміших музичних навчальних закладів світу, а також грошовий грант, котрий можна використати на освітні цілі. До перемоги Аню привів її зірковий тренер Олег Скрипка. Зараз дівчинці 8 років.