UA RU

Перша телевізійна прем'єра "Висоцький. Дякуємо, що живий"

Канал "1+1" покаже один із найгучніших фільмів про життя відомого поета і автора-виконавця, а також актора Володимира Висоцького. Дивіться прем'єру фільму "Висоцький. Дякуємо, що живий" в цю суботу, 24 листопада о 20:

Канал "1+1" покаже один із найгучніших фільмів про життя відомого поета і автора-виконавця, а також актора Володимира Висоцького. Дивіться прем'єру фільму "Висоцький. Дякуємо, що живий" в цю суботу, 24 листопада о 20:15 на каналі "1+1"!

Сценарій картини написав син Володимира Семеновича – Микита. Спочатку фільм називався "Чорна людина", а його режисером був Ігор Волошин, який зняв до цього автобіографічний фільм "Я". Потім картину передали режисеру Петру Буслову.

Головну роль у картині зіграв Сергій Безруков. Образ Висоцького відтворювали з використанням високотехнологічного та унікального силіконово-пластикового гриму і технологій комп'ютерної обробки зображень. Маску-робот обличчя створювали протягом 6 місяців. Грим Безрукова щодня займав від 4 до 6 годин. Ще півтори години йшло на те, щоб його розгримувати. Сергій Безруков виходив на майданчик вже у гримі, а у визивному листі замість його прізвища було написано "Висоцький".

Зйомки тривали п'ять років, усього більш ніж 100 знімальних днів – зміни тривали по 12 годин, а то і більше. Через фінансову кризу зйомки то призупинялися, то знову продовжувалися. Знімальна група нараховувала 850 чоловік, не враховуючи масовку.

Доречі, у фільмі фігурує точна копія автомобіля Mercedes-Benz, на якому їздив Володимир Семенович. Оригінальне авто було втрачено, але творцям картини вдалося відтворити її по архівним матеріалам до найдрібніших деталей.

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю